Ipari hamu porszívó | PM-ESP-2000
Elérhetőség:
Nincs raktáron
Cikkszám: : PM0497
  • hamu porszívó 1650W
  • maximális teljesítmény: 2000W
  • szívótömlő hossza: 2,5 m
  • zsebszűrő méretei: 295 x 200 mm
  • súlya: 3,5 kg
Nincs raktáron
Értesítsen, ha a termék újra elérhető!
A Powermat Powermat PM-ESP-2000 ipari hamuporszívó egy nagyon nagy, 2000 W-os motor, amely megfelelő védelmet nyújt HEPA szűrővel. A készüléket különféle kemencékből, kéményekből és nehezen elérhető helyekről, ahol felhalmozódik a por, illetve ipari porszívóként használják hamu felszívására. A készülék hőálló alumínium csőből, hőálló tartályból, nagyon tartós anyagból készült flexibilis tömlőből készül, fém, spirál és hőálló szerkezettel töltve. Ezenkívül a készlet háromlépcsős tömlővel és vákuumfúvókával is rendelkezik. A porszívó kényelmes hordozó fogantyúval és HEPA szűrővel rendelkezik, amely biztosítja a por vagy por elszívását.
A PM-ESP-2000 egy további szövetszűrővel van felszerelve, amely meghosszabbítja a motor élettartamát, és először találkozik a porral, és ezen a szinten fogja fel, így tovább tartja tisztán a HEPA-t. Így sokkal lassabban fogyasztják el. A leválasztóval és a maximum 2000 W teljesítményű motoregységgel együtt levegőkimenettel (fúvó funkcióval) rendelkezik, amellyel szűrőket vagy tartályokat lehet kifújni a helyiségből.
BLOWER funkció
A szeparátor ventilátornyal van felszerelve, amelyet szivacsszűrő véd.
VÁKUUM funkció
KETTŐS SZŰRÉS
NAGY TARTÁLY
Technikai paraméterek:
  • Tápellátás: 230V / 50Hz
  • Névleges teljesítmény: 1650 W
  • A szívótömlő hossza: 2,5 m
  • Az alumínium cső hossza: 23 cm
  • Tápkábel hossza: 3,5 m