Dugófűrész lézerrel 1400W PM-JS-1400
Dugófűrész lézerrel 1400W PM-JS-1400 Powermat A PM-JS-1400 szilárd és nagy teljesítményű eszköz fa- és fémfeldolgozáshoz. Lézervezetővel rendelkezik, amely megkönnyíti a pontos munkát, folyamatos 0 és 3000 fordulat / perc közötti fordulatszám-állítással és vágási szög beállítással rendelkezik. A lézert az elektromos hálózatról táplálják, ezért nem szükséges cserélni az AAA elemeket. A szettben talál egy műanyag adaptert a gyengéd csúszó lábhoz.
- Sok erő
- Hálózati lézer
- Megbízhatóság
- Nagy teljesítmény
- Sebességszabályozás
- 3 fokozatú löketbeállítás
Műszaki paraméterek:
- Tápegység – 230V / 50Hz
- Áramfogyasztás – 1400 W
- Sebesség – 0 – 3000 RPM
- Max. acélvágás – 10 mm
- Max. favágás – 100 mm
- Max. műanyagra vágva – 30 mm