Hegesztőpisztoly | TIG-17V-16
Elérhetőség:
Már csak 1 tétel érhető el raktáron - Elküldés 1-3 napon belül. .
Cikkszám: : PM0650
  • Kompatibilis a PM-IMG-220T hegesztővel
  • Hegesztési módszerek: TIG-LIFT
  • Teljes hossza: 4m
  • Fogantyú típusa: WP-17V
  • Gázáram: 5-12 l / perc
MENNYISÉGI KEDVEZMÉNYEK % DARABSZÁM ÁRA
Hegesztőpisztoly | TIG-17V-16
Technikai paraméterek:
  • Fogantyú típusa: WP-17V
  • Gázáram: 5-12 l / perc
  • Elektróda átmérő: 1-3,2 mm
  • Hűtés: levegő
  • Teljes hossza: 4m
  • Kábel dugó: LW 16-25
  • Együttműködő TIG hegesztők teljesítménye: 10-300 amper
  • Az együttműködő hegesztők típusai: MMA és TIG: AC és DC
  • Ívgyújtás típusa: érintés nélküli ívgyújtás (HF) vagy tapintásos gyújtás (TIG-LIFT, TIG-SCRATCH)
Csomag tartalma:
  • TIG hegesztőpisztoly LW 16-25 – 4m csatlakozással
  • Hosszú dugó – 1db
  • Rövid dugó – 1 darab
  • Fogó – 2 db. (1,6 mm, 2,0 mm)
  • Áramkapcsoló (TIG SR17 / SR18 / SR26 diffúzor) – 1 db. (3,2 mm)
  • Gázkerámia fúvókák – 2 db. (4 mm, 5 mm)