Elektromos szegélynyíró, 800W | PM-EKT-800T
Powermat
Elérhetőség:
Raktáron - Elküldés 1-3 napon belül.
Cikkszám: : PM1504
  • Tápellátás: 230 V / 50 Hz
  • Maximális teljesítmény: 800 W
  • Maximális sebesség: 1500 fordulat/perc
  • Vágási szélesség: 110 mm
MENNYISÉGI KEDVEZMÉNYEK % DARABSZÁM ÁRA
Az elektromos szegélynyíró, 800W | PM-EKT-800T lehetővé teszi a gyomok, a moha és a szennyeződések gyors eltávolítását a térkövekről és a szegélyekről. A 800W teljesítménynek és a 110 mm-es munkaszélességnek köszönhetően hatékonyan és precízen dolgozhat, a teleszkópos hosszabbító kar pedig lehetővé teszi a kényelmes munkavégzést függőleges helyzetben is. A 800W-os motor valódi erőt biztosít a gyomok és a moha eltávolításához a résekből. Nem kell időt pazarolnia a kézi kaparással, gyorsabban és precízebben dolgozhat a térköveken és a szegélyeken.
A 110 mm-es munkaszélesség lehetővé teszi a fugák helyszíni és kontrollált tisztítását. Olyan helyeket is elérhet, ahová a hagyományos eszközök nem érnek el, anélkül, hogy a teljes felület károsodna. A teleszkópos kart a magasságához igazíthatja, így függőleges helyzetben dolgozhat. A háta pihen, és hosszabb ideig dolgozhat fáradtság nélkül. Az állandó sebesség biztosítja az egyenletes kefemunkát. Teljes mértékben Ön irányítja a tisztítási tempót.
Termékspecifikáció:
  • Tápellátás: 230 V / 50 Hz
  • Vágási szélesség: 110 mm
  • Hangnyomásszint LpA K=3dB(A): 83 dB (A)
  • Hangteljesítményszint LwA K=3dB(A): 91 dB(A)
  • Garantált hangteljesítményszint LwA: 96 dB(A)
  • Rezgésszint K=1,5 m/s2: 2,2 m/s2
  • Védelmi osztály: II
  • Nettó tömeg: 2,2 kg
Csomag tartalom:
  • Elektromos trimmer
  • Fémkefe
  • Nylon kefe
  • Vezetőgörgő
  • Fröccsenésvédő
  • További fogantyú
  • Csillag alakú csavar – 3 db.