Elektromos fűnyíró, 2200 W | PM-KSE-2200MN
Powermat
Elérhetőség:
Készleten a gyártónál ( kézbesítés 3-7 munkanap)
Cikkszám: : PM1277
  • Maximális teljesítmény: 2200 W
  • Sebesség: 3400 ford./perc
  • Tápellátás: 230V ~ 50Hz
  • Vágási szélesség: 320 mm
  • Vágási magasság: 30 / 50 / 70 [mm]
MENNYISÉGI KEDVEZMÉNYEK % DARABSZÁM ÁRA
Elektromos fűnyíró, 2200W | A PM-KSE-2200MN bármilyen kihívással megbirkózik, tökéletes ápolt és egyenletes pázsitot biztosítva. Széles, 32 cm-es kaszálási területtel rendelkezik, ami felgyorsítja a munkatempót, különösen a kisebb és közepes méretű parcellákon. A központi mechanizmusnak köszönhetően a fűnyírási magasságot saját igényeinek és gyepviszonyoknak megfelelően állíthatja be. A fűnyíró tágas, 30 literes kosárral van felszerelve, amely könnyű és könnyen használható. A kényelmes szállítófogantyúnak köszönhetően a kosár ürítése gyors és problémamentes.
A termék jellemzői:
  • Nagy teljesítmény
  • A vágási magasság központi változása
  • Nagy és könnyű kosár
  • Kosár nélküli nyírási lehetőség
  • Dupla vastag késtok
  • Hosszabbítókábel-tartó
  • Egyszerű felfüggesztés magasságállítás
  • Biztonságos bekapcsolás
  • Nagy vágási terület
  • Ergonomikus központi fogantyú
Termékleírás:
  • Sebesség: 3400 ford./perc
  • Tápellátás: 230V ~ 50Hz
  • Vágási szélesség: 320 mm
  • Magasságbeállítási lehetőségek: 3
  • Kosár térfogata: 30 liter
  • Kerékátmérő: 4 x 14 cm
  • LpA hangnyomásszint K=3dB(A): 74,4 dB(A)
  • Akusztikus teljesítményszint LwA K=3dB(A): 94 dB(A)
  • A hangteljesítmény deklarált szintje LwA K=3dB(A): 96 dB(A)
  • Nettó tömeg: 6,2 kg
  • Gyártó: Powermat
Cikkszám: PM1277 Kategória: Címkék: ,