Akkus ütvecsavarozó, 21V | PM-AKU-21V-3M
Powermat
Elérhetőség:
Készleten a gyártónál ( kézbesítés 3-7 munkanap)
Cikkszám: : PM1410
  • Névleges feszültség: 21 V DC
  • Motor típusa: szénkefementes
  • Üresjárati fordulatszám: 0–3000 ford/perc
  • Ütések száma: 0–3000 ütés/perc
  • Maximális kilazítási nyomaték: 550 Nm
MENNYISÉGI KEDVEZMÉNYEK % DARABSZÁM ÁRA
Akkus ütvecsavarozó, 21V | PM-AKU-21V-3M lehetővé teszi a csavarok gyors meglazítását és meghúzását műhelyben, garázsban és kerékcserénél. Az 550 Nm-es meglazító nyomaték segít a csavarok és anyák gyorsabb meglazításában anélkül, hogy nagy erőt kellene kifejteni. A lökéscsillapító mechanizmus növeli a munka hatékonyságát. Két 21 V-os 3 Ah-s lítium-ion akkumulátor lehetővé teszi a kényelmes munkát gyakori töltés nélkül. Az akkumulátor állapotjelzője segít az energia szabályozásában munka közben.
Az elektronikus működési beállítások lehetővé teszik a készülék paramétereinek az elvégzendő feladat típusához való igazítását. Meghúzási módban 3 működési szint áll rendelkezésre, amelyeknek köszönhetően könnyebben szabályozhatja az erőt és a sebességet csavarok és anyák beszerelésekor. Az első fokozat akár 1000 fordulat/perc és 90 Nm, a második fokozat 1500 fordulat/perc és 160 Nm értéket kínál, míg a harmadik fokozat maximum 2000 fordulat/perc és 300 Nm értéket biztosít.
Két 21 V-os 3,0 Ah-s Li-ion akkumulátor lehetővé teszi, hogy hosszabb ideig dolgozzon anélkül, hogy gyakori szünetekre lenne szüksége a készülék töltéséhez. Az egyik akkumulátort használhatja, miközben a másik készen áll a következő munkára. Az 1/2″-os szerszámtartó kompatibilis a műhelyekben és szervizekben általánosan használt ütvecsavarhúzókkal. A robusztus hordtáska megkönnyíti a kulcs, az akkumulátorok, a töltő és a bitek egy helyen történő tárolását.
Termékspecifikáció:
  • Névleges feszültség: 21 V DC
  • Motor típusa: szénkefementes
  • Maximális meghúzási nyomaték: 300 Nm
  • Forgásirány: balra/jobbra
  • Szorítóagy: 1/2″
  • Zajnyomás: 84 dB(A)
  • Zajteljesítmény: 95 dB (A)
  • Rezgéskibocsátás: 9,09 m/s²
  • Akkumulátor típusa: Li-ion
  • Akkumulátor feszültsége: 21 V
  • Akkumulátor kapacitása: 3,0 Ah
  • Töltési idő: körülbelül 2 óra
  • Töltő tápfeszültsége: 230 V / 50 Hz
  • Termék súlya: 1,2 kg
  • Termék súlya akkumulátorral: 1,8 kg
  • Termék súlya csomagolással: 3,9 kg
  • Termék méretei (hosszúság / szélesség / magasság): 14 cm x 7 cm x 21 cm
Csomagolás tartalma:
  • Akkus ütvecsavarozó PM-AKU-21V-3M
  • Lítium-ion akkumulátor 3 Ah – 2 db.
  • Hálózati töltő
  • 17 mm-es aljzat
  • 19 mm-es aljzat
  • 21 mm-es aljzat
  • 22 mm-es aljzat
  • Hordtáska